Zerówka w Kieleckim Parku Technologicznym | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego

Zerówka w Kieleckim Parku Technologicznym

Miesiąc maj klasa ,,0”, przywitała nie lada wyprawą.  Dnia 18.05.2016 roku, dzieci odwiedziły Kielecki Park Technologiczny i Energetyczne Centrum Nauki, w którym zostały dla nich zorganizowane specjalne warsztaty, na temat odnawialnych źródeł energii. Dzieci miały także możliwość zwiedzić pracownię wynalazków i samodzielnie przyglądać się fizycznym doświadczeniom. Była to tym samym pierwsza, tak daleka wycieczka najmłodszych adeptów Szkoły im. Piotra Michałowskiego. Dzieci spisały się na medal. Gratulujemy!

Autorka informacji: Magdalena Sabik