Angielska wersja strony

Szkoła podstawowa zajęcia pozalekcyjne

Rok szkolny 2023/2024

Rodzaj zajęć/ prowadzący

Klasa

Dzień

Godzina

Zajęcia plastyczno-techniczne

Dagmara Żylińska

 

poniedziałek

wtorek

środa

środa

czwartek

czwartek

14.30-15.30

14.30-15.30

14.30-15.30

15.20-16.20

15.00-15.45

14.15-15.00

Czarodziejskie ręce

Joanna Piotrowska, Katarzyna Królikowska-Czarnota, Marzena Tomica, Kinga Kowalska-Kozak

 

czwartek

15.00-17.00

Koło plastyczne

Agnieszka Sperczyńska

 

poniedziałek

poniedziałek

środa

środa

14.00-14.45

14.45-15.30

13.45-14.30

14.30-15.15

 

Zajęcia wokalno-teatralne

Katarzyna Kiwior

Joanna Ozga

 

wtorek

środa

czwartek

14.35-15.20

14.35-15.20

14.35-15.20

Zajęcia komputerowe

Joanna Magda

 

środa

14.30-15.15

15.15-16.00

16.00-16.45

Szkolny Klub Sportowy chłopcy

Marcin Mucha

 

piątek

15.30-17.00

Szkolny Klub Sportowy

Marcin Kubicki

 

poniedziałek

15.30-17.00

Fit Kids

Marzena Knapek

 

czwartek

 

 

 

 

14.30-16.00

Fit Girls

Marzena Knapek

 

wtorek15.15-16.30

Język polski

Adrianna Cabak

 

piątek7.05-7.50

Język polski -przygotowanie do MKJP

Renata Baranowa

 

czwartek14.25-15.20

Fizyka

Elwira Borawska-Hnatio

 

wtorek15.25-16.10

Koło historyczne

Grzegorz Perek

 

wtorek

piątek

14.35-15.20

15.25-16.10

Matematyka

Ewa Plenik

 

poniedziałek

czwartek

7.05-7.50

14.35-15.20

Deutchfreaks j. niemiecki

Sylwia Kadłubek

 wtorek

15.25-16.10

Akademia młodego podróżnika

Marek Żołądek

 

środa

14.35-15.20

Modelarstwo

Marcin Kubicki

 

czwartek

15.30-17.30

Matematyka zajęcia wyrównawcze

Marta Kacyrz

 

piątek

14.35-15.20

Gazetka Szkolna “Koniczynka”

Adrianna Cabak

 

spotkania redaktorów ustalane na bieżąco

 

Szachy

 

 

czwartek

piątek

piątek

14.30-15.15

14.30-15.15

15.15-16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia prowadzone przez firmy zewnętrzne (dodatkowo płatne)

Rodzaj zajęć/ prowadzący

Klasa

Dzień

Godzina

Warsztaty przyrodnicze
W przyrodę

Anna Gumienna

 

 

 

Koło robotyki ROBOTOWO

Joanna Całko

 

 

 

Karate

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

 

 

 

Flow

Dorota Sadkowska

 

 

 

Taniec towarzyski
Szkoła tańca EVOLUTION

 

 

 

Ognisko muzyczne NUTKA

Maria Ruszecka

 

 

 

Aktualności

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email