Angielska wersja strony

Zadania

Mamy przyjemność ogłosić, że kolejna edycja Kaktus DYKTANDO 2022 XVI odbędzie się w naszej szkole. Jest to prestiżowy konkurs ortograficzny, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych uczniów.

DYKTANDO to nie tylko sprawdzian poprawnej pisowni, ale również doskonała okazja do doskonalenia umiejętności językowych i rozwijania wrażliwości na piękno języka polskiego. Konkurs ten wymaga skupienia, precyzji i spostrzegawczości, co przyczynia się do rozwijania zdolności koncentracji i analizy tekstu.

Test KAKTUS 2022

Jesteśmy również podekscytowani, że w naszej szkole odbędzie się test KAKTUS 2022. To kolejna edycja tego prestiżowego konkursu, który sprawdza wiedzę uczniów w różnych dziedzinach.

Test KAKTUS jest doskonałą okazją do pokazania swojej wiedzy, umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania zadań. To także czas, w którym nasi uczniowie mogą się sprawdzić, porównać swoje umiejętności z innymi uczestnikami i zdobyć cenne doświadczenie.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Kaktus DYKTANDO 2022 XVI oraz teście KAKTUS 2022. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, rozwinięcia się i zdobycia cennych nagród.

Szczegółowe informacje dotyczące tych konkursów będą dostępne na naszej stronie tssp.krakow.pl. Bądźcie czujni i śledźcie nasze aktualności, aby być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi tych wydarzeń.

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia i satysfakcji z udziału w Kaktus DYKTANDO 2022 XVI oraz teście KAKTUS 2022!

Aktualności

Udostępnij

Email
Facebook
Twitter