Angielska wersja strony

Konkurs Kaktus kontakt

Mamy przyjemność poinformować, że nasz prestiżowy konkurs ortograficzny „KAKTUS” ma już swoje miejsce na Facebooku! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do naszej społeczności i śledzenia najnowszych informacji o konkursie. Na naszej stronie Facebook znajdziesz wiele ciekawych treści związanych z ortografią, poradami, zagadkami i inspirującymi przykładami.

Dla szczegółowych informacji dotyczących konkursu, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową tssp.krakow.pl/szkolapodstawowa/kaktus/. Znajdziesz tam pełny opis zasad, harmonogram konkursu oraz informacje dotyczące etapów eliminacyjnych i finałowych. Każdy, kto chce sprawdzić swoje umiejętności ortograficzne i zmierzyć się z wyzwaniami językowymi, będzie miał okazję wziąć udział w konkursie „KAKTUS”.

W przypadku pytań organizacyjnych lub wątpliwości dotyczących konkursu, zachęcamy do kontaktu z nami. Wszelkie kwestie organizacyjne można zgłaszać pisząc na adres e-mail: kaktus.ortograficzny@tssp.krakow.pl. Nasz zespół odpowiedzialny za organizację konkursu z przyjemnością udzieli wszelkich informacji i wsparcia, które mogą być potrzebne.

Konkurs „KAKTUS” to wyjątkowa okazja dla uczniów do doskonalenia umiejętności pisania poprawnej polszczyzny i zwiększania swojej wiedzy ortograficznej. Wierzymy, że uczestnictwo w naszym konkursie przyczyni się do podniesienia poziomu ortografii wśród młodzieży i rozwinięcia ich umiejętności językowych.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie „KAKTUS” i dołączenia do naszej społeczności na Facebooku! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami, sprawdź swoje umiejętności ortograficzne i ciesz się wspaniałą przygodą z językiem polskim.

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem „KAKTUS” i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Aktualności

Udostępnij

Email
Facebook
Twitter