Wybory do Uczniowskiego Samorządu Szkolnego | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Wybory do Uczniowskiego Samorządu Szkolnego

W czwartek 5.10 odbyła się pierwsza tura wyborów do uczniowskiego samorządu szkolnego. Uczniami uprawnionymi do głosowania były dzieci z klas 3 do 6. Spośród 5 kandydatów do drugiej tury przeszli Pola Kędra, Szymon Uzar z kl. 6 oraz Natalia Werewka z kl.5. Gratulujemy i czekamy na poniedziałkową debatę, w czasie której nasi kandydaci opowiedzą nam dlaczego to właśnie na nich najlepiej zagłosować. Po debacie odbędzie się druga tura wyborów. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia.

Autorka informacji: I. Borek