Wojewódzkie Mistrzostwa w narciarstwie alpejskim 2017 | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Wojewódzkie Mistrzostwa w narciarstwie alpejskim 2017

14 marca w Kluszkowcach odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych. Awans uzyskało 8 najlepszych zawodniczek i zawodników z każdej klasyfikacji (młodszej i starszej). Z naszej szkoły zakwalifikowało się 2 zawodników. Jan Walczak wywalczył wysoka 2 lokatę z czasem 0:32;99. Miejsce 11 zdobył w Franciszek Traple z czasem 0:33;67.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej szkolnej reprezentacji narciarskiej. Oby przyszły rok szkolny był również tak obfity w osiągnięcia narciarskie.

Autorka informacji: Dorota Kubica