Warsztaty przyrodnicze w Lesie Wolskim | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

Warsztaty przyrodnicze w Lesie Wolskim

20 maja, korzystając ze słonecznej pogody, dzieci z klas trzecich wyruszyły na długo wyczekiwaną wycieczkę. Wyprawa rozpoczęła się od gry z zadaniami na terenie ogrodu zoologicznego. Później nasi badacze przyrody zaopatrzeni w słoiczki, lornetki, notesy i kompasy odkrywali tajemnice lasu. Dużo radości sprawiła wszystkim wspólna zabawa na Polanie na Sowińcu. Wytrwali wdrapali się również na Kopiec J. Piłsudskiego, aby podziwiać piękną panoramę Krakowa. Uwielbiamy razem spędzać czas!

Autorka wpisu: Beata Rychlicka-Skórka

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie