Warsztaty filmowe w Kinie Paradox | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

Warsztaty filmowe w Kinie Paradox

W dniu 21 września uczniowie klasy 2a oraz 2c poznawali tajniki tworzenia czarno-białych filmów w trakcie warsztatów w Kinie Paradox. Podczas zajęć powstały kreatywne i niespotykane opowieści, które mogłyby stać się scenariuszem niejednego filmu!

Autorka informacji: Katarzyna Kiwior

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie