ROK SZKOLNY 2013/2014 | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Kategorie

Archiwum aktualności

ROK SZKOLNY 2013/2014

6 Cze 2014 · admin

Małopolski Konkurs Humanistyczny

do etapu rejonowego awansowali:

Patrycja Lewicka (V a)
Honorata Kucharska (V b)
Aleksandra Walasek (V b)
Zuzanna Stawiska (VI b)

Małopolski Konkurs Matematyczny

Finaliści:

Piotr Panek (VI b)
Mikołaj Zawadzki (V a)

do etapu rejonowego awansował:

Michał Ablewski (VI b)

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Laureaci:

Maja Chyla (VI a)
Daria Natanek (VI b)

Finaliści:

Mikołaj Zawadzki (V a)

do etapu rejonowego awansowali:

Helena Kaczmarczyk (V a)
Patrycja Lewicka (V a )
Hubert Kędra (VI a)
Michał Ablewski (VI b)
Ignacy Mancewicz (VI b)
Michał Szmuksta (VI b)

Małopolski Konkurs Informatyczny

Finaliści:

Patryk Klatka (VI a)

Laureat:

Fryderyk Szandała (III b)

do etapu rejonowego awansowali:
Tomasz Walasek (V b)
Izabella Wójtowicz (VI a)
Julia Hładki (VI b)
Franciszek Oleś (VI b)
Piotr Panek (VI b)

II Podgórska Gra Terenowa

I m-ce: klasa III a
III m-ce: klasa III c
IV m-ce: klasa III b

XX Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – test wiedzy

III m-ce: Michał Ablewski (VI b)

Konkurs wiedzy “Jan Paweł II – nasz papież” DK Podgórze

III m-ce: Maksymilian Kucharski (V a)
Wyróżnienia: Filip Derejski (III a), Natalia Wiecheta (III a), Mikołaj Zawadzki (V a)

Szkolny Konkurs Literacki “Moja pierwsza książka”

Laureat:
Patrycja Lewicka (V a)

Wyróżnienia:
Maja Chyla (VI a)
Gabriela Kucko (VI b)
Jadwiga Wołek (V a)
Filip Bukowski (IV b))

Ogólnopolski Konkurs Olimpus z przyrody

Laureaci:

Mikołaj Zawadzki (V a),
Aleksandra Wiszniewska (V a),
Hubert Musiał (V a),
Tomasz Walasek (V b),
Mateusz Filipek (V b),
Patrycja Lewicka (V a),
Antoni Podrecki (V a)

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Szkół Podstawowych

I miejsce – szachy

X Memoriał Stanisława Łobaziewicza (szachy)

I miejsce wśród dziewcząt: Helena Kucharska (I b)

Krakowski Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Niepublicznych Szkół Podstawowych

IV miejsce reprezentacji szkoły

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego “Olimpus”

Laureat: Jerzy Lasecki (V a)

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Olimpus”

Laureaci:

Patryk Michalik (IV b), Julia Strzałka (IV b), Izabella Wójtowicz (VI a) i Zuzanna Stawiska (VI b)

Szkolny Konkursu Recytatorski kl. I-III

I miejsce: Dominika Suchan ( I b),
II miejsce – Natalia Zapała (III c)
III miejsce – Martyna Poreda (III a)
Wyróżnienia: Wiktoria Mardaus ( II a), Tomasz Urban (II b), Paulina Rogala (II b)

Alfik Humanistyczny

Laureaci: Martyna Poreda (III a), Pola Kędra (III b), Fryderyk Szandała (III b), Karol Kowalski (III a), Tomasz Kulis (III c), Jerzy Urban (III b), Mikołaj Zawadzki (V a), Helena Kaczmarczyk (V a), Zuzanna Stawiska (VI b).

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach dziewcząt

I miejsce wśród dziewcząt: Honorata Kucharska (V b)

Konkurs fotograficzny “Zimą malowane”

II miejsce: Aleksandra Walasek (V b)
III miejsce: Tomasz Walasek (V b)
Wyróżnienia: Krzysztof Patla (II b), Mateusz Filipek (V b),
Emilia Blecharz (IV b), Zuzanna Stawiska (VI b)

Konkurs plastyczny “Maska karnawałowa”

I miejsce: Barbara Turnau (VI a)
II miejsce: Tomasz Walasek (V b)
III miejsce: Maja Goławska (IV b)

XVI Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych

I miejsce : Maja Chyla (VI a)
II miejsce: Tomasz Zatorski (II b)
IV miejsce: Jerzy Lasecki (V a)

Międzyszkolny konkurs języka francuskiego Mes rencontres avec le fran�ais

Laureaci: I miejsce: Aleksandra Walasek, II miejsce: Igor Wałęga (V a), Maja Chyla (VIa), III miejsce: Daria Natanek (VI b),

Szkolne zawody narciarsko-snowboardowe

Zwycięzcy: Dziewczynki: z klas I-II: Marta Bujak (II a), z klas III-IV: Sonia Zawadzka (III b), z klas V-VI: Maja Chyla (VI a)
Chłopcy: z klas I-II: Tomasz Zatorski (II b), z klas III-IV: Wiktor Ziółko (III c), z klas V-VI; Jerzy Lasecki (V a)

VI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich

V miejsce: Maja Chyla (VI a)
XI miejsce: Tomasz Zatorski (II b)

XXVI Liga dzieci i Młodzieży MOZN

IV miejsce: Maja Chyla (VI a)
VII miejsce: Tomasz Zatorski (II b)

Międzyszkolny Konkurs “Cudowny świat baśni”

I miejsce: Rita Bujalska (II a), Martyna Poreda (III a) i Milena Zięcina (IV a),
II miejsce: Adam Zeller (IV a)
IV miejsce: Filip Derejski (III a)
Wyróżnienia: Olga Majewska (I a), Helena Perek (II a), Natalia Wiecheta (III a), Jerzy Urban (III b), Dominika Renc (III c), Natalia Chrzan (IV a).

Konkurs plastyczny “Mój ulubiony bohater z Doliny Muminków”

Wyróżnienia:
w kategorii rzeźby Antonina Bożyk (IV a)
w kategorii prac przestrzennych Tomasz Walasek (V b)
w kategorii prac malarskich: Helena Schoen-Żmijanka (IV a)

Małopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną “Prasówka”

III miejsce dla zespołu redakcyjnego “Koniczynki”

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego “Olimpusek”

Laureat: Łukasz Furmanek (III b)

XI Krakowski Turniej Recytatorski

II miejsce: Dominika Suchan (I b)
Wyróżnienie: Milena Zięcina (IV a)

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny “Kaktus”

Laureaci: Martyna Poreda (III a), Jerzy Urban (III b)

Konkurs Recytatorski “Poezja kobiet”

Wyróżnienie: Alicja Zachara (IV b)

IX Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie “Krakusek”

Laureat II miejsca: Dominik Baran (III a)
Wyróżnienie: Tomasz Kulis (III c)

Konkurs Filmowy “Przełomowe odkrycia w Krakowie”

Wyróżnienie: Wanda Sobolewska (IV a)

Kangur Matematyczny

Wyróżnienia: Franciszek Traple (II a), Krzysztof Patla, Natalia Werewka, Maciej Partyka (z II b), Fryderyk Szandała, Łukasz Furmanek (III b), Tomasz Kulis, Krzysztof Ornacki (III c), Łukasz Capiński (IV a), Patryk Michalik, Antoni Kucharski (IV b), Honorata Kucharska (V b), Mikołaj Zawadzki, Patrycja Lewicka (V a), Piotr Panek (VI b)

Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik”

Laureaci: Mikołaj Zawadzki (V a), Maja Chyla (VI a), Zuzanna Stawiska (VI b), Tomasz Kulis (III c)
Wyróżnienia: Daria Natanek, Piotr Panek (VI b), Zuzanna Schoen-Żmija, Izabella Wójtowicz (VI a), Natalia Wiecheta, Martyna Poreda (III a), Fryderyk Szandała, Jerzy Urban (III b), Milena Zięcina (IV a), Jan Krzanowski, Franciszek Traple (II a)

Konkurs Wiedzy o Krakowie “Krakus”

Wyróżnienie: Tomasz Walasek (V a)

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria