Mój kochany zwierzyniec – spotkanie autorskie z Ewą Stadtmüller | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Mój kochany zwierzyniec – spotkanie autorskie z Ewą Stadtmüller

27 października uczniowie klas pierwszych gościli znaną autorkę książek dla dzieci panią Ewę Stadtmüller.

Pani Ewa przybyła na spotkanie ze swoją tajemniczą walizką, w której  oprócz książek, wierszy i  zagadek było wiele ciekawych zwierząt znanych z baśni, bajek, legend, opowiadań, a nawet z telewizji i kina.

Dzieci poznając zwyczaje zwierząt, w interesujący sposób mogły wzbogacić swój język. Wszyscy uczestniczyli w wielu zabawach i konkursach ilustrowanych wierszami pani Ewy i innych polskich poetów.

Spotkanie było bardzo interesujące.

Autorka informacji: Katarzyna Królikowska – Czarnota