Kraków, którego nie znamy – 2015/2016 | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Kraków, którego nie znamy – 2015/2016

Zakończyła się kolejna edycja szkolnego projektu interdyscyplinarnego “Kraków, którego nie znamy”. Całość jak co roku koordynowała Pani Małgorzata Malisz-Kućma.  Liczne wyjścia mające na celu zwiedzanie miasta, specjalne lekcje muzealne i warsztaty pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli dały uczniom wiedzę, której owoce mogliśmy oglądać podczas  prezentacji grupowych projektów. Jak zwykle byliśmy pod wrażeniem kreatywności naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim wspaniałych pomysłów!

Autor informacji i zdjęć: Piotr Cieciura