Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną – XI Edycja | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną – XI Edycja

XI Edycja Konkursu na najpiękniejszą własnoręcznie wykonaną ozdobę świąteczną organizowana przez Dom Kultury Podgórza zakończyła się sukcesem dla naszej szkoły. Uczennica Apollonia Furmańczyk z klasy IB zdobyła wyróżnienie. Własnoręcznie wykonała powóz zaprzężony w renifery w którym siedział Św. Mikołaj. Na konkurs nadesłano 400 prac z czego nagrodzono 80 ozdób.

Serdecznie gratulujemy naszej laureatce.

Autorka informacji: Dorota Horąży