Konkurs "Die Schweiz in meinen Augen" | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Konkurs “Die Schweiz in meinen Augen”

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 4, Lena Benedyk odniosła sukces w Małopolskim Konkursie Plastycznym dla uczniów szkół podstawowych “Die Schweiz in meinen Augen”. Zdobyła wyróżnienie za wykonanie pracy przedstawiającej szwajcarską czekoladę. Gratulujemy!

Na zdjęciu dumna autorka wraz z pracą.
Lena_0502
Autorka informacji: Małgorzata Kępka