Karnawał w różnych zakątkach świata | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Karnawał w różnych zakątkach świata

8 lutego, w tłusty czwartek, dzieci z klas młodszych bawiły się na karnawałowym balu przebierańców. W tanecznym korowodzie odwiedziły odległe zakątki świata. W afrykańskich rytmach znakomicie odnalazły się nie tylko Pocahontas, Meksykanka czy śliczna Hiszpanka, ale również Faraon, Policjantka, Superman oraz wiele niezwykłych postaci. Zabawa była wyśmienita!

Autorka informacji: B. Rychlicka – Skórka