Aktywne Dzieciaki na pokazie iluzji | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Aktywne Dzieciaki na pokazie iluzji

Sobotnie przedpołudnie 21 grudnia, tuż przed świętami, Aktywne Dzieciaki spędziły w bardzo radosnych nastrojach. A to dzięki przezabawnemu, pełnemu dowcipu i lekkości pokazowi pięknej iluzji w wykonaniu iluzjonisty Victora Febo. Młoda widownia poznała tajemnice tej sztuki i wspólnie z artystą tworzyła magiczne sztuczki. To była prawdziwie “czarodziejska lekcja”, podczas której bawiliśmy się świetnie!

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk