Aktywne Dzieciaki i Rycerz Janek | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Aktywne Dzieciaki i Rycerz Janek

Rycerz Janek herbu Kasztanek to bardzo sympatyczny gość! Pragnie być najlepszym rycerzem, o jakim słyszał świat. Przeżywa ciekawe przygody, z których co prawda zawsze wychodzi obronną ręką tylko, że… nie do końca tak jak się tego spodziewaliśmy…

28 października Aktywne Dzieciaki uczestniczyły w niesamowitym, pełnym humoru i satyry spektaklu lalkowym. Miało to miejsce w Teatrze Szczęście, gdzie gościnnie wystąpił Teatr Lalek Marka Żyły. Solidna dawka śmiechu przydała nam się w to szare i deszczowe, sobotnie przedpołudnie. Po przedstawieniu mogliśmy obejrzeć lalki z bliska, dotknąć ich, sprawdzić, jak przebiega proces ich animacji, aby na koniec móc stworzyć własne drewniane postaci, według pomysłu, jaki podyktowała nam nasza wyobraźnia (i oczywiście zabrać je do domu 🙂 )

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk