Aktywne Dzieciaki i Klaun w Balonie | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Aktywne Dzieciaki i Klaun w Balonie

„Śmiechu mi trzeba przede wszystkim… ” – śpiewała w jednej ze swoich piosenek Antonina Krzysztoń. Bo śmiech to zdrowie! Kiedy się śmiejemy, wydzielają się endorfiny i jesteśmy bardziej szczęśliwi.

Solidną dawkę zdrowego śmiechu otrzymały Aktywne Dzieciaki 7 kwietnia w Teatrze Szczęście. Spotkały się tam z sympatycznym klaunem Feliksem, który próbował zrealizować swe marzenia o lataniu. Wspólnie z dziećmi skonstruował: helikopter, skarpetokopter i inne dziwne urządzenia, dzięki którym nie wznieśliśmy się może w powietrze, ale za to – uśmialiśmy się do łez! To była naprawdę świetna zabawa!

Na koniec stworzyliśmy jeszcze wszyscy razem wspaniałą, wielką orkiestrę i  zostaliśmy obdarowani balonami oraz pięknymi plakatami z imienną dedykacją.

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk