Zakończenie Roku Szkolnego 2019/20 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Zakończenie Roku Szkolnego 2019/20

Rok szkolny 2019/20 był szczególny, więc i zakończenie roku wyglądało inaczej niż zwykle: z zachowaniem reżimu sanitarnego, w maseczkach i rękawiczkach, uczniowie w małych grupach spotkali się z Wychowawcami i Dyrekcją.

Gratulujemy wszystkim uczniom wyników w nauce, bo wiemy jakiej pracy wymagało od Was ich osiągnięcie.

Gratulujemy uczniom, którzy zostali wyróżnieni wpisem do Złotej Księgi za bardzo wysokie wyniki w nauce lub szczególne osiągnięcia w konkursach i zawodach – jesteśmy pod wrażeniem Waszych sukcesów!

Z dumą informujemy, że dwie nasze uczennice zostały Stypendystkami Prezesa Rady Ministrów:
Maja Pacek
Alicja Chlebda
Dziewczyny, gratulujemy Wam i bardzo się cieszymy!

Kochani Uczniowie, bardzo miło było Was zobaczyć po tych kilku miesiącach 🥰😍🥰 Życzymy Wam udanych wakacji!