WOŚP 2019 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

WOŚP 2019

Uczniowie wszystkich szkół Michałowskiego opanowali w sobotę 12 stycznia 2019 r. Centrum Handlowe Serenada jako wolontariusze tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od rana przygotowywali się do swoich zadań i do godziny 19 kwestowali, licytowali i uatrakcyjniali czas dzieciom w kąciku zabaw. 

Atrakcją dnia była licytacja prowadzona przez Marka Rusinka i Briana Scotta. Atrakcyjne przedmioty wystawione na licytację cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Gratulujemy Filipowi, Hubertowi i Michałowi z naszego liceum wylicytowania tortu z wizerunkiem Jurka Owsiaka, podarowanego na aukcję przez piekarnię – piekarnię PAWLAK. Chłopcy zaproponowali, żebyśmy wylicytowany przez nich tort zjedli wspólnie. Tort był przepyszny!

Wszyscy mogli też wziąć udział  w pokazach udzielania pierwszej pomocy, okleić serduszkami Toyotę, dowiedzieć się czegoś o żeglowaniu… to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Centrum Serenada.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz sponsorom, dziękujemy za pyszną pizzę, drożdżówki i napoje dla wolontariuszy oraz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę akcję i przyczynili się do niesamowitej atmosfery. Szczególnie dziękujemy Karolinie Maniak – Góreckiej za skoordynowanie działań naszych wolontariuszy.

Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
Zobacz numer telefonu
e-mail:
liceum@tssp.krakow.pl
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria