"Wiatr w żagle" czyli WOŚP 2020! | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

“Wiatr w żagle” czyli WOŚP 2020!

To już w najbliższą sobotę, w Serenadzie! Koniecznie bądźcie z nami na 28. Finale WOŚP ❤️❤️❤️ pod hasłem “WIATR W ŻAGLE”.

Już po raz kolejny uczniowie naszego liceum będą kwestować w CH Serenada i mamy nadzieję na kolejny rekord – pomożecie?

Jesteśmy w Serenadzie od godziny 10.00; najwięcej atrakcji przewidzianych jest od godziny 12.00 a wśród nich występy muzyczne, pokazy i nauka tańca oraz licytacja tortu… Dobra zabawa gwarantowana!

Przyłączcie się do nas, bo razem możemy więcej!

Plakat ze strony C.H. SERENADA