Step by Step Challenge – koniec trzeciego etapu! | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Ranking perspektywy - srebro

Step by Step Challenge – koniec trzeciego etapu!

Ostateczne starcie czyli wyniki trzeciego etapu Step by Step Michałowski Challenge:

G R A T U L A C J E !    G R A T U L A C J E !    G R A T U L A C J E !

W czwartek, 20.05. zakończyliśmy trzeci etap naszego aktywnego konkursu.

Poniżej  wyniki poszczególnych klas:

Wyniki konkursu Step by Step Challenge

Wszystkim aktywnym uczestnikom  dziękujemy za udział, wyróżnionym uczniom gratulujemy wspaniałych wyników oraz mamy nadzieję, że codzienna aktywność stanie się z czasem zdrowym nawykiem każdego ucznia i absolwenta naszej szkoły.

Ze sportowym pozdrowieniem!

WF Team Michałowski

Edyta Stefańska, Małgorzata Lipowska, Robert Szymik.