Spis lektur dla klas pierwszych LO | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Spis lektur dla klas pierwszych LO

Nasi przyszłoroczni Pierwszoklasiści dopytują się o listę lektur, żeby mogli już przynajmniej niektóre pozycje przeczytać w czasie wakacji, więc specjalnie dla Was publikujemy spis lektur, znajdziecie je tutaj.

Zwróćcie uwagę na to, że inne lektury przewidziano dla uczniów klas pierwszych, którzy ukończyli gimnazjum a inne dla tych, którzy ukończyli szkołę podstawową. Życzymy Wam przyjemnych wakacji z książkami!