Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2019/20 | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2019/20

W tym roku społeczność naszego liceum jest tak liczna, że wybory do SU zorganizowaliśmy w sali kina AGRAFKA. Tegoroczne wybory przygotował i przeprowadził p. Gabriel Szuster.

Prezentację kandydatów do SU poprzedziły przemówienia p. Briana Scotta i p. Gabriela Szustera, nauczycieli wiedzy o społeczeństwie, w których podkreślili wagę samorządności, angażowania się w życie społeczne oraz poważnego podejścia do możliwości wyboru swoich przedstawicieli.

Wszyscy kandydaci przedstawili interesujące programy wyborcze obejmujące propozycje ulepszenia szkoły, działań na rzecz potrzebujących a także dbania o środowisko.

Przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego na rok 2019/2020 zostali:
Przewodniczący SU: Wiktor Sowa
Wiceprzewodnicząca SU: Wiktoria Byrska
Członkowie Zarządu SU: Natalia Wilk, Emilia Okarma, Aleksandra Korus

Gratulujemy!!! I życzymy owocnej pracy, realizacji pomysłów, satysfakcji z działalności na rzecz szkoły. I zapewniamy, że zawsze możecie liczyć na wsparcie Dyrekcji i Nauczycieli.