Projekty edukacyjne w języku angielskim

Uczniowie klas dwujęzycznych naszego liceum realizują co roku projekty edukacyjne w języku angielskim. Tym razem skupiamy się na wiedzy dotyczącej kultury, nauki, historii i geografii krajów anglojęzycznych.

Uczniowie pracują w zespołach liczących 3-5 osób. Projekt nie tylko pomaga w zdobywaniu wiedzy, ale także rozwija praktyczne umiejętności. Najważniejsze z nich to umiejętność prezentacji, komunikacja, poprawna dykcja oraz świadome kontrolowanie postawy ciała.

Umiejętność przekazywania informacji w rzeczowy i ciekawy sposób jest często kluczem do sukcesu. Dlatego też, aby zapewnić naszym uczniom dodatkowe wsparcie, do nadzoru nad projektami dołączył pan Brian Scott – doświadczony dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny.

Nasze projekty edukacyjne stanowią okazję do poszerzenia horyzontów i rozwinięcia się jako kompetentni i przekonujący mówcy.

Poniżej prezentujemy Regulamin tegorocznych projektów.