Nasze Liceum Złotym Liderem Samorządności! | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Nasze Liceum Złotym Liderem Samorządności!

18 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali Młodych Liderów Krakowa, która odbywała się  w  sali F. Maryańskiego Urzędu Miasta Krakowa.

Podczas uroczystości zostały podsumowane wszystkie działania i inicjatywy w ramach programu „Młody Kraków”. Samorząd „Michałowskiego” w bieżącym roku szkolnym rywalizował z samorządami innych szkół w ramach Samorządowej Ligi Mistrzów. W każdym miesiącu kalendarzowym, począwszy od października podczas trwania rozgrywek Samorządowej Ligi Mistrzów, mogliśmy przedstawić  do oceny jedną SUPER-AKCJĘ.

Nasza aktywność została zauważona i doceniona.

Otrzymaliśmy dyplom Złotego Lidera Samorządności oraz Kryształowy Dzwonek – nagroda Samorządów Uczniowskich dla Rady Uczniowskiej za realizację najciekawszych Superakcji podczas rozgrywek Samorządowej Ligii Mistrzów Krakowa w roku szkolnym 2017/2018 !!!

Dumny opiekun samorządu uczniowskiego 🙂