Lekcja WF z Joanną Mazur | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Lekcja WF z Joanną Mazur

Lekcje wychowania fizycznego w tym tygodniu były wyjątkowe, ponieważ poprowadziła je Joanna Mazur – wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy i Mistrzostw świata niepełnosprawnych w lekkoatletyce oraz zwyciężczyni jednej z edycji Tańca z Gwiazdami.

P. Mazur otwarcie mówiła o swoim życiu, swojej niepełnosprawności, lekkoatletyce i Tańcu z Gwiazdami oraz w pewnym stopniu pokazała uczniom, jak postrzegają świat i jak doświadczają innych ludzi osoby niewidome.

Dziękujemy, że znalazła Pani dla nas czas – spotkanie było naprawdę inspirujące, bo swoim życiem pokazuje Pani, że trzeba podążać za swoimi marzeniami pomimo różnych przeciwności. Życzymy jeszcze wielu sukcesów!

Autorką zdjęć i organizatorką spotkania jest p. Małgorzata Lipowska