Klasa 2a na krakowskim Kazimierzu | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Klasa 2a na krakowskim Kazimierzu

Kiedy słońce świeci, w nauczycielu budzi się przewodnik, a i usiedzieć w sali jest trudno. W piątek pogoda zaskoczyła nas bardzo miło, zaraz też postanowiliśmy to wykorzystać. Klasa 2a została zabrana ze szkoły na krakowski Kazimierz. Tam Justyna Szwajcowska powiodła nas w różne oczywiste i nieoczywiste zakamarki – od ulicy Szerokiej z konikiem na biegunach do Hevre – dawnego domu modlitwy, a obecnie klubu. Starczyło czasu nawet na zapiekankę! Doskonały materiał fotograficzny i filmowy przygotowała Waleria.