Klasa 1b w Ogrodzie Botanicznym | Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

LO z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Ranking perspektywy - srebro

Klasa 1b w Ogrodzie Botanicznym

Od klimatów przydomowego ogródka do roślinności tropików: Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wyjście rekreacyjne klasy IB w ramach zajęcia pierwszego miejsca w I, II i III etapie konkursu: Step By Step – byliście bezkonkurencyjni!

Szczęśliwie pogoda dopisała, więc bardzo przyjemnie spędziliśmy czas.