Zerówka W Lasku Wolskim- Eko Dzień! | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Zerówka W Lasku Wolskim- Eko Dzień!

Dnia 08.12.17 r., najmłodsi udali się na poszukiwanie przygód wprost do Lasku Wolskiego. Dzieci wraz z nauczycielami poszukiwały śladów dzikich zwierząt, zapoznawały się z mapą lasu i zbierały leśne skarby. Najmłodsi mogli odpocząć od miejskiego zgiełku i pooddychać świeżym powietrzem. Eko Dzień będzie towarzyszyć nam do końca roku. Dzięki inicjatywie władz szkoły dzieci z oddziału przedszkolnego będą mogły pokonywać coraz to nowsze trasy i poznać życie lasu w różnych porach roku. Dziękujemy!