Wystawa prac inspirowanych twórczością Piotra Michałowskiego | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Wystawa prac inspirowanych twórczością Piotra Michałowskiego

Tegoroczne obchody 30-lecia naszej szkoły stały się inspiracją do uczestnictwa w ciekawych warsztatach związanych z twórczością patrona Piotra Michałowskiego. Uczniowie klas pierwszych i zerówki wzięli udział w zajęciach ceramicznych, podczas których powstały niepowtarzalne rzeźby koni. Dzieci z klas drugich wykorzystały różnorodne techniki malarskie, aby stworzyć obrazki z wizerunkami koni, Trzecioklasiści poznali technikę malarstwa olejnego i wykonali przepiękne portrety na płótnie. Efekty pracy dzieci można podziwiać na wystawie znajdującej się na korytarzu na 2 piętrze szkoły. Zapraszamy do podziwiania!

Autorki informacji: Anna Haładus