Wyniki II etapu Konkursu Języka Francuskiego | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Wyniki II etapu Konkursu Języka Francuskiego

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

podajemy wyniki konkursu języka francuskiego.

 

Klasa 4

 

1. Marta Olasik58,75/6098,00%
2.Jan Drochliński58,5/6097,50%
3. Aniela Kornaś57,25/6095,00%
4. Sebastian Kijania54,5/6091,00%
5. Weronika Furmanek54,5/6091,00%
6. Paweł Magne54/6090,00%
7. Antoni Szczeklik53,75/6090,00%
8. Nela Święch53/6088,00%
9. Julia Philipson50/6083,00%
10. Szymon Meysztowicz50/6083,00%
11. Maciej Czyżycki49/6082,00%
12. Sussanna Moloy49/6082,00%
13. Karolina Czyżycka48/6080,00%
14. Justyna Litwa48/6080,00%
15. Adele Biernat47/6078,00%
16. Zofia Machnik46/6077,00%
17. Nikola Kamińska42,5/6071,00%
18. Maja Zawadzka40,75/6068,00%
19. Eryk Daczewski40,5/6067,50%
20.Przemysław Jasiówka40,25/6067,00%
21. Ursula Niekrasz39,75/6066,00%
22. Justyna Czubik39/6065,00%
23. Elina Durda38,5/6064,00%
24. Iga Małecka36,75/6061,00%
25. Julia Przewięźlikowska35,5/6059,00%
26. Filip Smoter33,75/6056,00%
27. Natalia Pankau- Broda33/6055,00%
28. Maja Jakociuk31,5/6052,50%
29. Emilia Zioło28/6047,00%
30. Wiktoria Mokrzycka18/6030,00%

 

 

 Klasa 5

 

1. Olga Majewska70/70100 %
2. Zofia Stycuła66,75/7095 %
3. Małgorzata Duda66/7094,00%
4. Zofia Gąstoł64,25/7091,00%
5. Małgorzata Zając63/7090,00%
6. Natalia Stryczek61,5/7088,00%
7.  Krzysztof Kadłuczka60,5/7086,50%
8. Emilia Szarek60/7085,00%
9. Martyna Mazur59,75/7085,00%
10. Anna Jamróz58,5/7083,00%
11. Amelia Inglebert57,25/7081,00%
12. Sonia Saoudi56,75/7081,00%
13. Zuzanna Sępkowska55,5/7079,00%
14. Wiktoria Wojnarska55/7078,00%
15. Alicja Denkiewicz53,75/7076,00%
16. Wojciech Klimek51/7072,00%
17. Karolina Śmiałek51/7072,00%
18. Natalia Biela50/7071,00%
19. Tom Król50/7071,00%
20. Anna Burzyńska44,75/7063,00%
21. Michał janeczek36,25/7051,00%

 

 

Klasa 6

 

1. Szymon Frukacz67,5/7096,00%
2. Rita Bujalska66/7094,00%
3. Natalia Czepielik65,75/7094,00%
4. Zofia Szczeklik65/7093,00%
5. Magdalena Zymańska63,5/7091,00%
6. Zofia Kramarz63,5/7091,00%
7. Bartłomiej Zielnik62,5/7089,00%
8. Dawid Libucha61,5/7088,00%
9. Dominika Ochman61,25/7087,50%
10. Julia Machnik60,75/7087,00%
11. Natasza Kamińska60,5/7086,00%
12. Polina Dudaera59,25/7085,00%
13. Emilia Komarewicz57,25/7082,00%
14. Amelia Potrywa56,5/7081,00%
15. Antonina Olsza53,75/7077,00%
16. Katarzyna Szyszkowska52,5/7075,00%

 

Klasa 7

 

1. Milena Morajda82/8893,00%
2. Wiktoria Łężniak81/8892,00%
3. Łukasz Drukała80,25/8891,00%
4. Karolina Chudzińska79,5/8890,00%
5. Paulina Rogala77,25/8887,00%
6. Milena Serwatka77/8887,00%
7. Kacper Krawik72/8881,00%
8. Witold Cadoux70,5/8880,00%
9. Tomasz Kulis68/8877,00%
10. Zofia Przybylska66,5/8875,00%
11. Guendalina Lucchesini65,5/8874,00%
12. Stanisław Borowski65/8873,00%
13. Aleksander Stadnicki62/8870,00%
14. Jan Przybylski62/8870,00%
15. Jan Bottas59/8867,00%
16. Filip Derejski51,5/8858,00%
17. Natalia Wiecheta48/8854,00%
18. Mikołaj Juchinowicz47,5/8853,00%
19. Aleksandra Olszanecka34,5/8839,00%

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria