Rowerowe Halloween | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Rowerowe Halloween

Zdając sobie sprawę z kontrowersji, jakie budzi obchodzenie Halloween w naszym kraju, postanowiliśmy zaświętować udając się na kolejną wycieczkę rowerową. Tym razem trasa wiodła na Północ czyli z pasa kotlin (Brama Krakowska) do pasa wyżyn (Wyżyna Krakowsko-Częstochowska) a mówiąc normalnie z Krakowa do Ojcowa przez Prądnik Korzkiewski i z powrotem przez Dolinę Kluczwody. 

Pogoda zdecydowanie sprzyjała, szczególnie w drodze powrotnej, kiedy w końcu mieliśmy wiatr w plecy. W sumie przejechaliśmy prawie 50 kilometrów (do końca nie wiadomo, ponieważ byliśmy szybsi od sygnału GPS, który w pewnym momencie zgubiliśmy i w rezultacie są dwie mapki z dziurą między Korzkwią a Ojcowem) podziwiając piękno wapiennych form obsypanych jesiennymi liśćmi. Niestety porywisty północny wiatr chyba wywiał wszystkie wiedźmy i inne helołinowe stwory, a dynie pewnie zostały przerobione na ciasta i zupy 🙁

Najważniejsze, że jazda obyła się bez strat w ludziach i sprzęcie. Teraz czas na odpoczynek i oczekiwanie zimy, bo jazda po tym białym też może dostarczyć wiele radości!

Autor informacji: Michał Złomańczuk

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria