III Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

III Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

27 Mar 2004 · admin

… najprawdopodobniej nie mamy drużyny zdolnej zdobywać miejsce na podium. Pomimo wielkiego zaangażowania nasza reprezentacja zajęła ostatnie miejsce, strzelając przeciwnikom w pięciu meczach trzy bramki. 100% tego strzeleckiego łupu zgarnął uczeń klasy IIIb Jan Pieńkowski. Król strzelców turnieju Krzysztof Socha z Prywatnego Gimnazjum Katolickiego zdobył tych bramek dwanaście. Do boju w turnieju kolejny raz organizowanym przez naszą szkołę (a z jej ramienia przez niezawodnego Pana Jacka Zubę) stanęło osiem drużyn. Po nieomal pięciu godzinach zaciętych walk wyłoniono zwycięzcę.

Po pełnym emocji finale kolejność była następująca:

1. Prywatne Gimnazjum Katolickie
2. Społeczne Gimnazjum nr 4
3. Społeczne Gimnazjum nr 3

Pozostaje nam liczyć na solidny rewanż w przyszłym roku i podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tak udanego przebiegu zawodów.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie