Zrób sobie królową – warsztaty plastyczne z p. Anną Kaszubą-Dębską | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

Zrób sobie królową – warsztaty plastyczne z p. Anną Kaszubą-Dębską

Pod koniec września dzieci z klas 1 wzięły udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez autorkę książki „Poczet królowych polskich”, panią Annę Kaszubę-Dębską.
Pierwszoklasiści posłuchali ciekawych historii z życia królowej Jadwigi oraz królowej Bony, a następnie samodzielnie zaprojektowali i wykonali stroje dla własnych królowych. Powstały piękne prace. Oprócz sukien, ozdobnych płaszczy i koron, dzieci zrobiły też tarcze, miecze, a nawet torebki na różne królewskie drobiazgi. Każda królowa godna była podziwu!

Autorka informacji: Barbara Szczawińska

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie