Zielona szkoła  – klasy drugie i trzecia.

Uczniowie  klas: II a, II b i III spędzili niezapomniane chwile na zielonej szkole w Siedlisku Janczar w Pstrągowej koło Rzeszowa. Dzieci miały możliwość skorzystania z wielu atrakcji, między innymi z jazdy na koniach, przejażdżki wozami do rezerwatu Wielki Las, warsztatów z pieczenia chleba, warsztatów plastycznych i rękodzielniczych, zajęć sportowych oraz niesamowitych spotkań z ciekawymi ludźmi: leśnikiem i hodowcą motyli. Nie zabrakło również gier i zabaw, olimpiady sportowej, a także dyskoteki. Pomimo deszczu, udało się również zwiedzić Rzeszów – tym razem podziemny i oglądnąć eksponaty w Muzeum Dobranocek. W drodze powrotnej uczniowie odwiedzili Osadę Słowiańską. Dzięki warsztatom metalurgicznym, zielarskim, kucharskim  i strzelniczym  mieli możliwość poznania życia codziennego Słowian w dawnych czasach.
Na zielonej szkole było naprawdę wspaniale. W Siedlisku stworzono dla dzieci miłą  i gościnną atmosferę. Wspomnienia są tak bogate, że dzieci chciałyby jeszcze tam wrócić.
Autorka informacji: Katarzyna Królikowska-Czarnota