Zerówka odkrywa Kopalnię Soli w Wieliczce! | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Zerówka odkrywa Kopalnię Soli w Wieliczce!

W okresie Zielonych Szkół, nasi najmłodsi, uczestniczyli w nietypowych warsztatach w Kopalni Soli w Wieliczce. Program ,,Odkrywamy Solilandię”, budził wśród dzieci wiele emocji związanych z odkrywaniem zagadek, pokonywaniem wąskich, solnych korytarzy, a także z odszukiwaniem ukrytych przedmiotów. Najmłodsi musieli współpracować, wykazać się odwagą i dobrą pamięcią. Zwieńczeniem wizyty, było dotarcie do tytułowej krainy i poznanie Dobrego Skarbnika, który pomagał naszym odkrywcom odnaleźć właściwą drogę.

Autorka informacji: Magdalena Sabik