Zakończenie XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Kaktus" | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Zakończenie XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego “Kaktus”

3 kwietnia 2019 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu “Kaktus” organizowanego przez naszą szkołę.
Dzięki uprzejmości Patronów i Sponsorów konkursu nagrodziliśmy 29 zwycięzców – 11 laureatów i 18 wyróżnionych.
W Audytorium im. W. Danka w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego do naszych zwycięzców, ich rodziców i nauczycieli przemówiła pani Magdalena Węgrocka-Szwalec reprezentująca Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa.
Dzieci jak zwykle otrzymały książki ufundowane przez wydawnictwo Znak i Aksjomat, prezenty od Wodociągów Krakowskich oraz bilety wstępu do czterech parków tematycznych w Inwałdzie. Laureaci dostali podarunki od Wojewody i Marszałka Województwa Małopolskiego, a także listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.
Wielką radość sprawiły też dzieciom kolorowe piłki i plecaki ufundowane przez Zarząd TSSP.

Naszym drogim Patronom i Sponsorom bardzo dziękujemy za wytrwałe towarzyszenie nam w organizacji konkursu!
Wszystkim zwycięzcom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w trosce o język polski!

Autorka informacja: Barbara Szczawińska