XX Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych w Pływaniu | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

XX Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych w Pływaniu

17 maja odbyły się XX zawody sportowe krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych w pływaniu. Nasza reprezentacja szkoły zdobyła 3 medale 😀

Srebrny krążek zdobyła Zawadzka Kaja na 25 metrów stylem klasycznym. Brązowy zdobyła Jakubowska Lena na 25 metrów stylem grzbietowym oraz Matsiievskyi Alexandr na 25 metrów stylem motylkowym. Na duże wyróżnienie zasługują również Kulpa Jan który zajął 4 bardzo wysokie miejsce na 25 metrów grzbietem. 6 miejsce zajął Górski Roch na 50 m stylem klasycznym oraz nasza najmłodsza pływaczka Stefańska Agatka, która mimo dużo starszych przeciwniczek walczyła bardzo dzielnie.

Reszta naszej reprezentacji zdobyła następujące miejsca: 7 miejsce Błażewicz Stanisław, 8 miejsce Hałucha Maja, 9 miejsce Meissner Jan oraz 15 miejsce Ziółko Borys.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników oraz sportowej postawy 😀

Jesteśmy z Was bardzo dumni 🙂

Autorka informacji: Dorota Sadkowska