X edycja konkursu języka francuskiego  "Mes rencontres avec le francais" | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

X edycja konkursu języka francuskiego  ”Mes rencontres avec le francais”

Dziesiąta, jubileuszowa edycja międzyszkolnego konkursu języka francuskiego ”Mes rencontres avec le francais” zakończyła się 26 kwietnia  uroczystą galą zorganizowaną w kinie Agrafka.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym wiedzy i umiejętności!

Dziękujemy organizatorkom – paniom Dorocie Majewskiej i Elżbiecie Repeć za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu, a Zarządowui TSSP za sponsorowanie nagród.
Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Autor informacji: Piotr Cieciura