Przypominamy, że drugi etap odbędzie się 25 marca 2019 roku.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zaś uczniom zakwalifikowanym do drugiego etapu serdecznie gratulujemy.
WYNIKI KONKURSU KLASA IV – próg od 51 punktów
Imię i nazwisko | Ilość punktów |
1. Maciej Czyżycki | 60 |
2. Liliana Suhak | 60 |
3. Leon Turasiewicz | 60 |
4. Zofia Kochman | 60 |
5. Klaudia Biela | 60 |
6. Amelia Oroń | 60 |
7. Milena Zaremba | 60 |
8. Oliwia Świerczek | 60 |
9. Maya Jahan | 60 |
10. Zuzanna Mazur | 60 |
11. Anna Bąk | 60 |
12. Oliwia Gajda | 60 |
13. Joanna Miernik | 60 |
14. Kosma Malecki | 59 |
15. Matylda Wawrzyk | 59 |
16. Remik Żwawa | 59 |
17. Wojciech Woda | 59 |
18. Natalia Maciocha | 59 |
19. Adam Kłapeć | 59 |
20. Nikodem Gryzło | 59 |
21. Maja Gębura | 59 |
22. Zofia Bielińska | 59 |
23. Malwina Adamowicz | 59 |
24. Tola Kempf-Kowalczyk | 59 |
25. Karolina Czyżycka | 59 |
26. Hanna Zalewska | 58 |
27. Maciej Głowa | 58 |
28. Marianna Boś | 58 |
29. Olga Urbańska | 58 |
30. Natalia Nowak | 58 |
31. Tea Wietoszko | 58 |
32. Aleksandra Kosowicz | 58 |
33. Lena Miśniakiewicz | 58 |
34. Otylia Wdzięczny | 58 |
35. Julian Piotrowski | 57 |
36. Jan Klimek | 57 |
37. Nina Pokrywa | 57 |
38. Emilia Zielińka | 57 |
39. Oliwier Romanowicz | 56 |
40. Antoni Chuchmacz | 56 |
41. Kajetan Sosnowski | 56 |
42. Filip Oczkowski | 56 |
43. Wojciech Jaroń | 56 |
44. Zuzanna Sztefko | 56 |
45. Wiktor Wójcik | 56 |
46. Dariusz Zaucha | 56 |
47. Emilia Zygor | 56 |
48. Hanna Szułdrzyńska | 56 |
49. Julian Piekutowski | 55 |
50. Aleksiej Domagała | 54 |
51. Klaudia Bąbka | 54 |
52. Alicja Godula | 54 |
53. Justyna Dudek | 54 |
54. Nicole Hałucha | 54 |
55. Kajetan Gąstoł | 53 |
56. Jakub Rebes | 53 |
57. Yekaterina Azarenko | 51 |
58. Nela Mazur | 51 |
59. Mateusz Malinowski | 51 |
WYNIKI KONKURSU KLASA V – próg od 50 punktów
Imię i nazwisko | Ilość punktów |
1. Iga Małecka | 67,25 |
2. Elodie Begala | 67 |
3. Julia Stanisz | 65 |
4. Julia Philipson | 64 |
5. Antoni Szczeklik | 63 |
6. Nela Święch | 63 |
7. Sonia Zawiła | 59 |
8. Jan Drochliński | 57 |
9. Adela Biernat | 56 |
10. Sebastian Kijania | 55,5 |
11. Nikola Kamińska | 54,5 |
12. Tamara Dybczak | 53,5 |
13. Natalia Pankau-Broda | 52,5 |
14. Zofia Lenczowska | 52 |
15. Marek Iwanow | 51 |
16. Susanna McCoy | 50,5 |
17.Marta Bińczycka | 50 |
WYNIKI KONKURSU KLASA VI- próg od 52 punktów
Imię i nazwisko | Ilość punktów |
1. Alicja Denkiewicz | 69 |
2. Olga Majewska | 69 |
3. Jakub Marć | 66 |
4. Małgorzta Duda | 65 |
5. Wiktoria Małanka | 65 |
6. Maja Guzik | 64 |
7. Maja Lurka | 64 |
8. Marcin Grzyb | 61 |
9. Karolina Śmiałek | 60 |
10. Natalia Stryczek | 59 |
11. Emilia Szarek | 59 |
12. Wojciech Kilmek | 57,5 |
13. Jeremi Cadoux | 57 |
14.Martyna Mazur | 57 |
15. Natasza Wieczorek | 57 |
16. Matylda Pindel | 56 |
17.Zofia Stycuła | 55 |
18. Barbara Ogrodnik | 55 |
19. Julia Pogorzelska | 54 |
20. Małgorzata Zając | 52 |
21.Krzysztof Kadłuczka | 52 |
WYNIKI KONKURSU KLASA VII I VIII- próg od 69 punktów
Imię i nazwisko | Ilość punktów |
1. Oliwia Jahan | 98,5 |
2. Milena Serwatka | 93 |
3. Milena Morajda | 91,5 |
4. Bartłomiej Zielnik | 90,5 |
5. Kacper Krawiec | 90,5 |
6. Rita Bujalska | 90 |
7. Dawid Libucha | 89 |
8. Karolina Chudzińska | 88,5 |
9. Szymon Frukacz | 88 |
10. Emilia Komarewicz | 88 |
11. Zofia Szczeklik | 87,5 |
12. Magdalena Zymańska | 86,5 |
13. Zofia Kramarz | 86 |
14. Aleksander Gizbert-Studnicki | 83,5 |
15. Julia Machnik | 83 |
16. Antonina Olsza | 82,5 |
17. Alicja Daczewska | 80,5 |
18. Stanisław Borowski | 80 |
19. Widold Cadoux | 79,5 |
20. Paulina Rogala | 79 |
21. Natalia Czepielik | 79 |
22. Tymoteusz Savery | 79 |
23. Maria Bielawa | 78 |
24. Magdalena Kaszyńska | 78 |
25. Katarzyna Szyszkowska | 78 |
26. Dominika Ochman | 75,5 |
27. Natasza Kamińska | 75 |
28. Natalia Wiecheta | 75 |
29. Amelia Pokrywa | 73,5 |
30. Kinga Różanowska | 72,5 |
31. Katarzyna Molendys | 72 |
32. Kamil Suhak | 71,5 |
33. Wiktoria Łężniak | 70,5 |
34. Bruno Pańpuch | 70,5 |
35. Patrycja Górka | 69,5 |
36. Zofia Nowak | 69 |