Wakacje z angielskim na Słowacji | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Wakacje z angielskim na Słowacji

Przy nadzwyczaj pięknej pogodzie uczestnicy naszego szkolnego obozu językowo turystycznego mogli nareszcie podziwiać niezwykłe uroki Słowackich Tatr na górskich szlakach, zwiedzać średniowieczne miasteczka, oglądać atrakcje turystyczne ale przede wszystkim wypoczywać aktywnie na łonie natury oraz szlifować język angielski w formie zabawy. Każdy dzień zaczynał się od wyzwania turystycznego, a kończył na zadaniach i zabawach językowych w pięknych górskich plenerach.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom tężyzny fizycznej na szlakach, zapału do nauki oraz umiejętności współpracy w grupie zróżnicowanej wiekowo i językowo. Zapraszamy za rok!

Autorka informacji: Monika Sowa