Uczniowie Michałowskiego z wizytą w AGH | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Uczniowie Michałowskiego z wizytą w AGH

10.05.2018 r. uczniowie VII klas Michałowskiego uczestniczyli  w wykładach i zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Młodzież wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych, m. in. pokazie różnych form wyładowań elektrycznych, a także odpowiedziała na pytanie Gdzie uderzy piorun?

Uczestnictwo w tego typu zajęciach to ważny element kształcenia, pozwalający uczniom na rozwinięcie swoich pasji oraz realizację własnych pomysłów, a także pierwszy krok do kariery zawodowej. Młodzież spotyka się z wykładowcami oraz nabywa doświadczenia i kompetencje, które cenią sobie przyszli pracodawcy.

Autorka informacji: K. Maniak – Górecka