TANIEC LUDOWY DLA KLAS I-III | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

TANIEC LUDOWY DLA KLAS I-III

15 Wrz 2014 · admin

W trzeci poniedziałek września i dwa tygodnie od rozpoczęcia roku szkolnego rozpoczęliśmy przygodę z tańcem. Podczas pierwszego spotkania zabrakło nam czasu na wszystkie atrakcje, zatem kolejne niespodzianki taneczne czekają nas w trakcie najbliższych zajęć. Na zdjęciu przedstawiamy uczestników pierwszych tanecznych zajęć. Wśród debiutantów są również osoby tańczące w ubiegłem roku. Wszystkim życzymy sukcesów i niezliczonej ilości pokazów.

Termin i miejsce zajęć: poniedziałek 14.35-15.20 – sala gimnastyczna.

W programie: tańce narodowe, tańce regionalne; tańce integracyjne; Dla poprawnego rozwoju sylwetki nie może zabraknąć takich elementów jak: taniec klasyczny, taniec współczesny, taniec jazzowy. Oczywiście nie zapominamy o innych technikach, zatem spotkamy się z elementami tańca nowoczesnego i electro, w których pomocna będzie pantomima! Może w niedalekiej przyszłości wśród tańczących poloneza czy krakowiaka odnajdziemy następcę Michaela Jacksona! W tańcu wszystko jest możliwe.
Zajęcia bezpłatne. Dodatkowe informacje – Cezary Hobgarski.