SZLACHETNA PACZKA dotarła do rodziny

Z przyjemnością informujemy o doręczeniu SZLACHETNEJ PACZKI przygotowanej przez uczniów i ich rodziców, nauczycieli i naszych przyjaciół.

PO ZAKOŃCZENIU AKCJI:

Drogi Darczyńco,
w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna.

RELACJA Z WRĘCZENIA PACZKI RODZINIE:

Rodzina była wielce uradowana, gdy wnosiliśmy paczki do mieszkania. Wszyscy członkowie rodziny przyszli do pokoju, w którym układaliśmy prezenty. Patrzyli z ciekawością i niedowierzaniem na to, co właśnie się dzieje. Paczek było co nie miara, rodzina dziwiła się, że to wszystko dla nich. Gdy zaczęliśmy odpakowywać paczki, co chwilę słychać było okrzyki radości, głośniejsze westchnienia. Po uśmiechach na twarzach dorosłych wiadomo było, że prezenty są trafione. Patrząc na chłopców nie trzeba było się długo zastanawiać – Darek, szczęśliwy, od razu wziął wszystkie książki, które dostał i poukładał je na swojej półce w pokoju. Piotruś bardzo cieszył się z każdej otwieranej przez niego paczki. Gdy zobaczył wymarzoną grę, był wniebowzięty. Ostatnią paczką, jaką otworzyliśmy była mikrofalówka – pan Robert oraz chłopcy szybko wyciągnęli ją ze środka i wszyscy podziwiali, jak wspaniale będzie się prezentować w kuchni. Rodzina bardzo dziękowała za wszystkie otrzymane prezenty. Wszyscy byli wzruszeni i szczęśliwi z tego, co ich spotkało.

CO CHCE PRZEKAZAĆ WOLONTARIUSZ?

Ze swojej strony chcę bardzo podziękować za tak owocną i bezproblemowo przebiegającą współpracę. Bardzo się cieszę, że to akurat ja miałam okazję być pośrednikiem między Panią a Rodziną. Cieszę się, że są osoby, które lubią i chcą angażować się w pomoc innym – Pani jest na to dowodem. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku pragnę życzyć, Pani i wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie paczek, wszystkiego, co najlepsze, zdrowia, szczęścia i samych dobrych ludzi na Państwa drodze. Dziękuję raz jeszcze.

CO CHCE POWIEDZIEĆ OD SIEBIE RODZINA?

Pani Regina w imieniu całej rodziny napisała na kartce podziękowania i życzenia dla Pani oraz wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie tych wspaniałych prezentów. Oto treść życzeń: „Ślicznie dziękujemy Państwu za takie piękne paczki. Z okazji Bożego Narodzenia cała nasza rodzina składa serdeczne życzenia: dużo zdrowia, uśmiechu i radości. Niech Dziecina Boża wraz z Matuchną ma Was w swojej opiece.”