Świetlica w roku szkolnym 2017/18 | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Świetlica w roku szkolnym 2017/18

Świetlica proponuje różne formy aktywności. W przerwach pomiędzy zajęciami dzieci mogą pobyć ze sobą w grupie, zrelaksować się w sali sportowej, twórczo działać plastycznie i wymyślać taktyki szachowe, ćwiczyć pamięć grając w memory.

Świetnie się bawimy przy grach: Spadające krzesła, Dixit Odyssey itp. Bawiąc się w architektów tworzymy fantastyczne budowle. Atrakcji mamy bardzo wiele.

Autorka informacji: Dorota Horąży