Sukcesy w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Sukcesy w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży

Przedstawiamy serwis sportowy z ostatniej chwili:

W środę 18 stycznia nasz szkoła startowała w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w narciarstwie alpejskim. Reprezentantami naszej szkoły byli:

Maciej Setkowicz  (IIc) zajął 35 miejsce z czasem 0:45,69,  Zofia Traple  (IIb) która uplasowała się na miejscu 9 z czasem 0:32,57. Miejsce 6 zajął Franciszek Traple (Va) z czasem 0:24,83.

Bezkonkurencyjny okazał się Jan Walczak (Vb), który  zajął 1 miejsce z czasem 0:24,53.

Naszych dwóch zawodnikow: Jaś i Franciszek zakwalifikowali się  również do zawodów Wojewódzkich, gdzie będą dalej reprezentować nasza szkołę.

Cała drużyna narciarzy zdobyła również wysokie 3 miejce w klasyfikacji ogólnej szkół.

Gratulujemy serdecznie!

Autorka informacji: Dorota Kubica