Sukcesy naszych uczniów w konkursach z języka angielskiego | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Sukcesy naszych uczniów w konkursach z języka angielskiego

Nasi uczniowie po raz kolejny udowadniają, że język angielski wcale nie jest im obcy!

Cztery nasze uczennice dostały się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów! Gratulujemy Marcelinie Doległo-Kowalskiej, Oldze Majewskiej, Oli Malec i Hani Sajeckiej

W Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego do etapu rejonowego przeszło pięcioro uczniów, wśród nich; Marcelina Doległo-Kowalska, Olga Majewska, Ola Malec oraz Basia Kępińska i Łukasz Grzyb.

Natomiast w jesiennej sesji olimpiady z języka angielskiego „Olimpus” tytuł laureata uzyskało aż 23 uczniów z naszej szkoły! Wśród nich są: Anthony Hering, Maria Srebrzyńska, Kacper Klimek, Antoni Świetlik, Apolonia Furmańczyk, Ada Bąk, Antoni Michalec, Aleksandra Dubis, Adam Biront, Jan Kulpa, Ksawery Szandała, Joanna Miernik, Jakub Dzurik, Robert Huserik, Kacper Derejski, Bibianna Selak, Artem Korolov, Marcelina Doległo-Kowalska, Weronika Furmanek, Aniela Kornaś,  Ola Malec, Olga Majewska i Hania Sajecka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy ! We are so proud of you all !

Autor informacji: Agnieszka Zbroja

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie