Spotkanie z panem Marcinem Koziołem | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Spotkanie z panem Marcinem Koziołem

22 maja odwiedził nas pan Marcin Kozioł – autor książek dla dzieci, podróżnik, ekspert mediów elektronicznych i marketingu. Spotkanie było pełne humoru i ciekawych opowieści. Dowiedzieliśmy się o najnowszych przygodach wombata Maksymiliana, o niezwykłych miejscach na ziemi oraz trochę o magii i elektronice. Redaktorka szkolnej gazetki – Rita Bujalska przeprowadziła z panem Marcinem wywiad. Na koniec ustawiła się do niego długa kolejka czytelników po autografy.

Autor informacji: Piotr Cieciura