"Sporty zimowe – człowiek w ruchu" – wyniki konkursu | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

“Sporty zimowe – człowiek w ruchu” – wyniki konkursu

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów z naszej szkoły odniosło sukces w konkursie plastycznym pt. “Sporty zimowe – człowiek w ruchu”.

Apolonia Furmańczyk (kl.3b) i Jacek Furmańczyk (kl.2b) zajęli 3 miejsca, każde z nich w swojej kategorii wiekowej.

Organizatorem konkursu był Klub Soboniowice – jednostka organizacyjna Centrum Kultury Podgórza w Krakowie. Na konkurs trzeba było stworzyć prace inspirowane tematyką sportów zimowych. Głównym celem i założeniem było dynamiczne przedstawienie sportowca w ruchu. Pola narysowała narciarza, a Jacek hokeistów.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk