ROK SZKOLNY 2014/2015 | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Kategorie

Archiwum aktualności

ROK SZKOLNY 2014/2015

12 Paź 2015 · admin

Małopolski Konkurs Humanistyczny

do etapu rejonowego awansowali:

Patrycja Lewicka (VI a)
Honorata Kucharska (VI b)
Aleksandra Walasek (VI b)
Zuzanna Stawiska (VI b)
Aleksandra Belowska (VI a)
Zuzanna Grzesik (VI b)

Małopolski Konkurs Matematyczny

do finału awansował:

Mikołaj Zawadzki (VI a)

do etapu rejonowego awansował:

Michał Ablewski (VI b)
Adam Zeller (V a)
Hubert Musiał (VI a)
Honorata Kucharska (VI b)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

do fianłu awansowali:

Patryk Michalik (V b)
Julia Strzałka (V b)

do etapu rejonowego awansowali:

Mateusz Filipek (VI b)
Malwina Wójcik (VI b)
Mikołaj Zawadzki (VI a)

XX Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – test wiedzy

II m-ce: Honorata Kucharska (VI b)
III m-ce: Aleksandra Maziarka (VI b)
V m-ce: Adam Zeller (V a)

Konkurs przyrodniczy “Skarby przyrody i ich ochrona”

do etapu rejonowego awansowali:

Helena Kaczmarczyk (VI a)
Mikołąj Zawadzki (VI a)
Milena Zięcina (V a)

Szkolny Konkurs Literacki “Moja pierwsza książka”

Laureaci:
Jerzy Urban (IV b)
Alicja Zachara (V b)

Wyróżnienia:
Jadwiga Wołek (VI a)
Aleksandra Walasek (VI b)
Paulina Rogala (IV b)
Rita Bujalska (III a)

Krakowski Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Niepublicznych Szkół Podstawowych

V miejsce reprezentacji szkoły

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “Olimpus”

Laureaci:

Malwina Wójcik (VI b)
Patrycja Lewicka (VI a)
Julia Strzałka (V b)
Michał Jakubiec (IV c)

Wyróżnienia:

Stanisław Rojek (IV a)
Martyna Poreda (IV a)
Szymon Uzar (IV b)
Dominik Baran (IV a)
Antonina Bożyk (V a)
Maksymilian Palarczyk (V a)
Mateusz Filipek (VI b)
Honorata Kucharska (VI b)

Szkolny Konkurs Recytatorski kl. 0-III

I miejsce: Dominika Suchan (II b)
II miejsce: Michalina Nikiel (I a)
III miejsce: Wiktoria Mardaus (III a)

X Turniej Mikołajowy 2015; Karate Tradycyjne

III miejsce wśród dziewcząt: Natalia Zapała (IV c)

XXI Gwiazdkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży

I miejsce: Honorata Kucharska (VI b)

Konkurs “Dyktando” – DK Podgórze

I miejsce: Martyna Poreda (IV a)
II miejsce: Dominik Baran (IV a), Aleksandra Walasek (VI b)
III miejsce: Zuzanna Grzesik (VI b)

Konkurs Filmowo – Plastyczny “W świecie baśni”

Wyróżnienia:
Eliza Bąbol (II a)
Maciej Kopcik (II a)
Olga Majewska (II a) 
Barbara Ogrodnik (II b)

Szkolny Konkurs Ortograficzny “O laur Mistrza Ortografii”

Laureat: Mikołaj Zawadzki (VI a)

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Szkół Podstawowych – Szachy

I miejsce dziewcząt: Honorata Kucharska (VI b) i Helena Kucharska (II a)

Konkurs z języka angielskiego OLIMPUSEK

 Laureat: Łukasz Grzyb (II b)

IX Wojewódzki Konkurs Ortograficzny “Kaktus”

Finaliści: Rita Bujalska (III a), Natalia Werewka (III b)

VII Puchar Mistrza w Karate Tradycyjnym Wrocław 2014

III miejsce: Natalia Zapała (IV c)
Nagroda Marszałka Woj. Dolnośląskiego dla Najmłodszej Zawodniczki: Weronika Zapała (I b) 

Alfik Humanistyczny

II lokata: Rita Bujalska (III a), Franciszek Traple (III a), Jan Krzanowski (III a), Natala Werewka (III b), Zuzanna Gajda (III a), Natalia Wiecheta (IV a)
III lokata: Amelia Kowalska (III b), Martyna Poreda (IV a)

Międzyszkolny Konkurs “Krakusek”

Wyróżnienia: Krzysztof Patla (III b), Izabela Pietruszyńska (III a)

Konkurs Plastyczny “Maska Karnawałowa”

III miejsce: Pola Kędra (IV b), Szymon Uzar (IV b), Maja Obtułowicz (IV c), Dominik Baran (IV a)

Międzyszkolny konkurs języka francuskiego “Mes rencontres avec le francais”

Laureaci: Aleksandra Walasek (VI b), Igor Wałęga (VI a), Oliwia Raglewska (V b)

Międzyszkolny Konkurs “Cudowny Świat Baśni”

II miejsce: Natalia Wiecheta (IV a)
V miejsce: Olga Zawiła (I b), Helena Perek (III a), Rita Bujalska (III a)
Wyróżnienie: Zuzanna Sępkowska (II b) 

 

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria